Ширина 100%

ФОРУМ ХОРЕЗМА

НГ

ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ » Для девушек » Стоит-ли доверять девушкам?


Стоит-ли доверять девушкам?

Сообщений 1 страница 20 из 186

1

Возник вопрос, из личных соображений: Стоит ли вообще доверять девушкам?

0

2

Amir написал(а):

Стоит ли вообще доверять девушкам

Нучин вундин даб ёздинг ? Кизларга ишонмисанми-ёёё! Оппок одамларни кора куланка остига ташламаслик гарак !  :P

0

3

Нет не стоит!!!

0

4

ДинЬчик написал(а):

Я считаю,что стоит.Не все девушки одинаковые.

Тугри хамма хам бир хил амас !
Хар кимнинг фикрлаши  , хатти-харакати хар хил !
Хозир гап билан гарак булса яхшига хам чикариб булади ,ёмонга хам чикариб булади.
Фактсиз , кунгилни тушунмасдан хеч бир иш килмаслик гарак ! Узи бу темада эхтиёткоррок , кузинг очик  кулогинг берк булиши гарак !   :)
  Лекин доверяй , но проверяй маколини хам унутмаслик гарак ! Бунингсиз хам кунгил "точно" урмаслиги мумкин.
  Аёллар , кизлар йигитларнинг шу маколга амал килишини унутманглар , лекин ! Ман-ку тарафларингизни олаварман-дон ....!!!!!!!!  ^^

0

5

Alisher написал(а):

Аёллар , кизлар йигитларнинг шу маколга амал килишини унутманглар , лекин !

Bu maqola faqat yigitla amal atamishmi? Qizlar, ayollar amal atmidi dab kim aytdi siza? ;)

0

6

Makusha (Lady_Sh) написал(а):

Qizlar, ayollar amal atmidi dab kim aytdi siza?

Точно в десятку!)) По моему, вторые следуют ещё больше!)
Как и сам смысл возникновения этой темы... ;)
(т.е., автор идеи темы - на самом деле не я)))))))

0

7

не знаю можно ли доверять девушкам, но парням точно не стоит доверять!!!!

0

8

Из своего (и не только) опыта могу сказать следующее девушкам в той или иной форме можно доверять только лет до 21, а после нельзя. То есть если возраст  около 21 или больше то мировозрение меняется, и женскии инстинкты берут своё,

+1

9

Aldoxchi написал(а):

Из своего (и не только) опыта могу сказать следующее девушкам в той или иной форме можно доверять только лет до 21, а после нельзя. То есть если возраст  около 21 или больше то мировозрение меняется, и женскии инстинкты берут своё,

Иными словами, девушку можно легко окрутить только лет до 21, потом женские инстинкты берут своё, а  парни и девушки меняют роли ;)

0

10

Сал аниклик гиритингла: кизларга ишониш керакми? Кайси маънода? Опа, сингил, дуст-урток маъносида ёки севимли ёр?
Умуман олганда, кайси бир муносабат ишонч асосига курилмас акан, у хакикиймас, умриям узокмас.

Отредактировано xonim (01-07-2011 23:38:42)

0

11

xonim написал(а):

Сал аниклик гиритингла: кизларга ишониш керакми? Кайси маънода? Опа, сингил, дуст-урток маъносида ёки севимли ёр?

Скорее, речь о последних 2!))
Ну и как дополнение, стоит ли доверять женщине бизнес-партнеру больший риск кап.вложений?  :rolleyes:
Кто нибудь попадал на "кидалово" женщины? Собссно я - нет, наоборот, с ними на деле проще.

0

12

nadira написал(а):

не знаю можно ли доверять девушкам, но парням точно не стоит доверять!!!!

Ааахххххх ....  бедные девушки !!! Жизнь это как театр - иногда  играешь, иногда смотришь .

0

13

Amir написал(а):

стоит ли доверять женщине бизнес-партнеру больший риск кап.вложений?

Смотря  на какую сумму кап.вложений  ! Если сумма превышает более 1 млн. $ , тогда зачем вам большой риск с бизнес-ледим ?
Храните свои деньги в банке , там примерно 10% годовых процентов ! Это получится 1000 000 $*10%/12= 8333  $ вы зарабатываете в месяц. Наверно это сумма вас устраивает!!!!  :rofl:

0

14

Доверие к человеку это для меня когда человек говорит то что думает, не пытается хитрить лицемерить лукавить при общении.

+1

15

Ну и?! Так стоит ли доверять или все таки нет?!)
Че-т топикстартера настощего на форуме не видать! ;)

0

16

Alisher написал(а):

Тугри хамма хам бир хил амас ! Хар кимнинг фикрлаши  , хатти-харакати хар хил !  Хозир гап билан гарак булса яхшига хам чикариб булади ,ёмонга хам чикариб булади. Фактсиз , кунгилни тушунмасдан хеч бир иш килмаслик гарак ! Узи бу темада эхтиёткоррок , кузинг очик  кулогинг берк булиши гарак ! Лекин доверяй , но проверяй маколини хам унутмаслик гарак !

Шу инст.да укиб юрганимизда, Уз ТВ нинг бир каналларинда бир курсатув бор ади, Куддус паланкасов олиб борадирган, аналитик- музокарали курсатув. Шу ёнино ёш-ёш студентлари йигноб, кури вукимоти дузади адила, одамлари тахлидадила. Вуннатиш гарак, буннатиш гарак, "халкни хукукий онгини ошириш керак!" даб. Санинг хам гапларинг шунго дим чолим бариб дурибди ов, журо, на дадинг?!  :D

0

17

Amir написал(а):

Шу инст.да укиб юрганимизда, Уз ТВ нинг бир каналларинда бир курсатув бор ади, Куддус паланкасов олиб борадирган, аналитик- музокарали курсатув. Шу ёнино ёш-ёш студентлари йигноб, кури вукимоти дузади адила, одамлари тахлидадила. Вуннатиш гарак, буннатиш гарак, "халкни хукукий онгини ошириш керак!" даб

Шу студентлар кайси институтники аканлигини биласанми !? Юридик институт ади ?! шу вохтинда вулорнинг фикри ничиклигини хам биласан. 1курс - респ.прокур, 2курсда - обл.прок., 3курс -рай.прокурор , 4курсда аса узи юридик сохага ишга кириб буладими даган фикрли боллар ади. куддус аканг хам шу вохти 1-2 курс боллар билан сухбатлашган.  шу боллар кейин хар хил ишда ишлаб гурдилар, караса иш вулор уйлогондин осон амас. Холво мозоли, .....т  огриди акан даб   кейин безделник хам булиб гетди купчилиги. Хозир вулордон айримлари форум очиб информация олиб, Куддус акасининг изидан боришмокда.  :rofl:

0

18

Alisher написал(а):

Холво мозоли, .....т  огриди акан даб   кейин безделник хам булиб гетди купчилиги. Хозир вулордон айримлари форум очиб информация олиб, Куддус акасининг изидан боришмокда.

Эй, сен, братшка неву деб турибсан сен?!)))) Оновуни олиб кел бяка!  :D
Мен муни уйда кутиб утирсам, келади деб, бу вякда и-нет уйнаб утирибди!  :rofl:
*Рахимоп, димом шахсиятга тиймин гапливааарииииинг! Инди шу аналитический отделни ишлатмииилииии!))

0

19

Amir написал(а):

*Рахимоп, димом шахсиятга тиймин гапливааарииииинг!

Холво мозоли булсо вунинг буёни хам бордон ,ахир !  :P  Куддус акангнинг ёнида утириб булдинг инди ! :unsure:

Amir написал(а):

Инди шу аналитический отделни ишлатмииилииии!

Интернет оркали шантаж килиш кайси статьяга киради , ничик жазоси бор узи ?!  %-) Бесплатно юридик маслахат бер , Амир !  :longtongue:

Отредактировано Alisher (30-07-2011 19:08:49)

0

20

Alisher написал(а):

Бесплатно юридик маслахат бер , Амир !

Бесплатный сыр найдешь в мышеловке! (с)  :D

//И как всегда, тема скатилась в оффтоп.  :dontcare:

0


Вы здесь » ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ » Для девушек » Стоит-ли доверять девушкам?


создать форум