Ширина 100%

ФОРУМ ХОРЕЗМА

НГ

ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ » Для девушек » УЙЛАНИШГА КИЗ КИДИРЯПМИЗ


УЙЛАНИШГА КИЗ КИДИРЯПМИЗ

Сообщений 41 страница 60 из 242

41

http://uploads.ru/i/o/Z/r/oZrS8.jpg
туйда галадигон журалари расми хам бор

Отредактировано Стрелок (11-11-2011 10:11:59)

0

42

Стрелок написал(а):

Журом Бобожонов Асилхоннинг фоткаси , туйда галадигон журалари расми хам бор

Стрелок ну зачем ты так

0

43

Теперь верю, что тема фейковая.

0

44

Abyss написал(а):

Теперь верю, что тема фейковая.

Нет...нет.... не верьте .... OILER
просто пощутиль.....

0

45

Я проста, хотел сказать, что они тоже ЛЮДИ!!!

Отредактировано OILER (10-11-2011 15:47:52)

+1

46

OILER написал(а):

Я проста, хотел сказать, что они тоже ЛЮДИ!!!

Ву тарафини ман сандан кура купрок уйлайман , лекин на илож ,хаёт такозоси шундин.
   Бу одамлар хам хамма катори яшашни : корни туйиб юришни, уст-боши бут булишини,оиласи,якинлари билан бирга булишни,севишни-севилишни.....кискаси бу инсонларнинг калби,кунгли билан хисоблашишларини хохлайди. Буларнинг кузи кулиб тургани билан калбига бир лахза кулок тутсанг ..... :(  хамма нарсани,инсоний хис-туйгуларни тушунасан,буларнинг урнига узингни куйиб курсанг-фикрласанг яхши тушунасан,  ман сан билан социализм-капитализм темасинда новвига шунчалли вогирдошдим.... Хаммада хам кунгил бор, хаётда яшашдан инсонда максад-мазмун булиши керак. Эрта билан турсалар ,огир иш билан кун давом атаварса, бошка жойда хали одамлар ётса соат 12-13 гача.Коронги тушгунча огзидан суви оккинча иш ишлаб, ётадиган жойларига борса, ишдан чарчаб боргани бир тараф, участковой ,посредник,ФМС чиларнинг депорт аттираман даб топадиган гаплари узи бир тараф. Бу одамлар эксплуатация килиниб ,кимларгадир фойда келтиради, кимлардир аса тугилган кунларда яхта,вилла подарка килиб юрса -бир тарафдан тушунмайсан. Бир маконда яшаб , кимдир нонга зор , кимдир топилган миллионлардан сармаст. 
Лекин на илож -хаёт шундин яратилган....купчиликка тугри келадиган,купрок инсоннинг манфаатларини кузлайдиган тузумда хам узига хос "мехнати" билан таклиф билан катнашадиган , талабга мухтож гурухлар булиши табиий. Буларга факат иши енгил булишини тилаймиз,булардан узимизга керакли хулосани чикариб олишимиз керак. Шунинг учун OILERрасмдан трагедия ясамасдан ,узингга керакли хулосангни олавар.

Отредактировано Стрелок (11-11-2011 17:00:01)

0

47

Стрелок написал(а):

Тендан чикиб гаплашавар М-Г ,куркасанми-ё ?

Стрелок, у тебя явно маниакально-шизоидная форма восприятия окружающих. Поликлиника, 3 этаж, к психотерапевту.
Устал тебе повторять, что Ойлер - это он сам и есть! Рустам, короче, если хочешь для более внятного объяснения.
А то вечно у тебя проблемы с юзерами, обявляется кто нибудь - ты в нем сразу видишь какой то подвох.
До недавнего времени - у меня был один только ник, свой, админовский. Но, когда заходил с другого компа, и не помнил
свой пароль наизусть, пришлось открыть другой - Аллен Даллес. И ты прекрасно об этом знаешь (говорил).
Хватит во всех видеть "врага" или какого то "шпиона", честно, надоел. Как и бубением о том, как плохо гастрам.

Словом, таким подходом ты мне напоминаешь одного негативного героя О.Генри, с соответствующим характером:
"Каждый шиллинг в чужом кармане - он воспринимал в качестве личного оскорбления!" (с)

Может, прежде чем писать на форуме высокопарные слова, пожалеешь тех гастров на деле? (Коли социалист такой) Продай
свою машину, дом, предприятие и раздели вырученные средства всем поровну! Вот и будет всем счастье!!! И ты при своем останешься,
и их без куска хлеба не оставишь. А то, как то несправедливо получается, говорить то говоришь, но, на деле - сам на теплой машине
едешь, вкусную жратву ешь, на Родине, а не на чужбине, в своем доме спишь. Или всё сказанное токма языком потрепать?!

//И тема твоя фейковая и фотки, которые ты стырил (некрасиво указав личности тех людей) - из ЖЖ знаменитого путешественника-блогера Ильи Варламова.
Кстати, за его блогом я слежу уже давно, отлично освещает то, о чем пишет, с фотками, комментами. Его то хоть оставь в покое!?

0

48

Amir написал(а):

Может, прежде чем писать на форуме высокопарные слова, пожалеешь тех гастров на деле? (Коли социалист такой) Продай
свою машину, дом, предприятие и раздели вырученные средства всем поровну

Ёкмаса укима , манинг фикрим шунингдин . И манга акл ургатма ,аклни узинга ишлат . Нишатишими узим биламан . машинамни сотаманми ё бошками . производство юришиб гетса , хомийлик килиш планларим бор. Лекин гастарбайтерларга амас. Бу иш давлат микёсидаги иш , бунга ман хам ,сан хам хеч ким аралашиб билмайди.
  Бошлаб Аклингни , фахм-фаросатинги ишлатдон, яхшилаб уки ,новви ёзилганини , хабарни охиригача магзини чакиб билмасанг сура ,урган. Мактаб бор ,коллеж бор.  Админликинг санга форумда факат маники прав дагани амас. Бошка смсларга ёмон кузинг билан ёндашаварма. Фикр ургатишда узингнинг практикангдан галиб чик , тушунмаган , билмаган , аклинг етмидиган нарсалар хакида-ку умуман маслахат барма. Тем более сандан хеч ким акл сурамаган жойда.

0

49

Amir написал(а):

//И тема твоя фейковая и фотки, которые ты стырил (некрасиво указав личности тех людей) - из ЖЖ знаменитого путешественника-блогера Ильи Варламова.
Кстати, за его блогом я слежу уже давно, отлично освещает то, о чем пишет, с фотками, комментами. Его то хоть оставь в покое!?

Илья Варламов булиб турган гапларни блогида айтган булса , ман форум оркали форумчиларга етказишни маъкул топдим. Запрет буладиган булса ёз , бошка ёзиммиз. Новвидан куз юмасан , ё землякларингнинг ишидан уялиб турибмисан, бу гап бутун дунё буйлаб бор нарса. Экономиканинг коидаси шунингдин : каерда талаб булса ,таклиф хам шу ерда булади. Вулорнинг фоткасини интернетга кирган одам барибир топади: веёнда булди на ,беёнда булди на.

0

50

Стрелок написал(а):

бунга ман хам ,сан хам хеч ким аралашиб билмайди.

Ты, я, он, она - ячейки общества, из которого и состоит любое гос-во. Основы теории Гос-ва и права не проходили, видать?
Если нет, почему тут учишь остальных, коли сам некомпетентен? Если -да, твой предыдущий ответ обречен на провал - ибо бессмыслен.
А да, чуть не забыл: Демократией называется такая форма политического режима, в основе которого лежит метод коллективного принятия
решений с равным воздействием участников на исход процесса. Я не знаю, в какой стране живешь ты, но согласно конституции моей страны
я живу в демократическом и правовом Государстве.
Поэтому, если возникло такое желание, и ты живешь там же, где и я - смело приступай
к раздаче. Уверен, своим поступком никого из чужих ты не обидишь. Наоборот, может даже вызовешь легкое недоразумение, хотя, если ты
конечно волен поступать таким образом, на деле, в реальности. А не на словах, как всегда. ;)

0

51

Amir написал(а):

поступать таким образом, на деле, в реальности. А не на словах, как всегда

Иншу гапинг факат санинг учун -дон шу. Курук гап санда ,амалда бир тмонлама-узингнинг фойданг учун . Лекин ман биламан ёзувинг чиройли. Сал шу

Amir написал(а):

Ты, я, он, она - ячейки общества, из которого и состоит любое гос-во

гапа амал килсанг ади...

0

52

Стрелок написал(а):

Илья Варламов булиб турган гапларни блогида айтган булса , ман форум оркали форумчиларга етказишни маъкул топдим.

У тебя какие то гнусные методы спора, подачи информации, вечные желания задеть оппонента своим невежеством. Подобно, сам знаешь кого.
Дело в том, что тот блогер и ты - пишете совершенно о разных вещах. Ты не обобщай эти полярности, темы - совершенно о разном.
Он выставил и прокомментировал то, что увидел через объектив своей фотокамеры, донес до читателей (я считаю) полезную информацию.
А что сделал ты?! Стырил чужую фотографию, приписал туда непонятно чье имя и фамилию, выставил здесь на форуме. Тебе указали, что это - не есть гуд.
Вместо того, чтобы понять свою ошибку по глупости (тема то, изначально, преследовала иную цель?!), стал нести ахинею, видя в каждом юзере кого то другого,
переходишь на личности, говоришь загадками то, что понятно только двоим, или, в большинстве даже случаев - тебе самому. А правильно ли это?!
Анализируя все это, я прихожу к не очень приятной мысли, что тебе, видать, не приходилось серьезно отвечать за свои слова...
Вот и потому, придумываешь всякого рода сказочные акты за 25 млн, далеко ходить не надо, даже на форуме - их достаточно.
Кстати, откуда говоришь твой друг ненаглядный, кому ты так яростно стараешься помочь?

Стрелок написал(а):

Тугриси , манинг Ленинизм(хозирги Огахий)да яшидигон журом бор.

Стрелок написал(а):

Журом - Бобожонов Асилхон, 1980 йил 18 июлда тугилган, уйи  Богот-Огахий ММТП нинг ёнинда , 0,5 га мева боги хам бор. Тилпони 77-26...

Ну что-ж, что имеем - то и имеем. Будем пробивать по этим данным? Благо, Огахий - не большой ареал проживания, И Асилхон ов Бобожановых наверняка там не больше 2-3 будет?! ;)
А если не обнаружится там таковых и фотка будет не того, кто был указан в Блоге И.Варламова, кем будешь ты?! У меня нет слов, для подобной характеристики.
Всё и так на лицо. Изначально, тема была фейковая, а ещё хуже - открыта лишь в целях задеть чужие интересы, типа поглумиться и на нервах растрындеть.
Вот и все. К большому, конечно, сожалению... А может и не к большому и даже к лучшему все, что раньше срока становится явным.

0

53

Ничего не имею против второй фотки, рабочие как рабочие ... без разницы где они и откуда.
Нужно убрать первую фотку. Конкретного человека назвали Асилхоном (кстати Алишер, в Хорезме к имени стали добавлять приставку "...хон" ?), и нет никакого доказательства, что это он. Причем изначально сообщалось, что это не он сам на форуме пишет!

И я полностью согласен с тем, что

Amir написал(а):

Изначально тема .... открыта лишь в целях задеть чужие интересы, типа поглумиться и на нервах растрындеть. Вот и все.

p.s. Алишер, лучше сам убери фотку, будь другом своему другу, если это так. че за фигня, не фотогигиенично (да, да, именно так) это !

+1

54

Abyss написал(а):

лучше сам убери фотку, будь другом своему другу

Есть сэр , выполняем поручению.  :glasses:
За ценную советы в к.б. +. Нормальний гаплашсангиз биз хам тушунамиз. Тугри , сал "ижодий " ёндашиш булди , лекин улар хам одам, уйланишга хакки бор. Улар атрофида шундин гаплар булиб турибди, шунинг учун уларнинг "реал" ини озгина булса хам курсатмокчи адим. Зеро шунда :
1000 ни куриб шукур кил ,
1 ни куриб фикр кил даган маколга амал килишимизни , ношукурликнинг ёмон иллат аканлигини очмокчи адим.
Бошка максад : бировни камситиш ,устидан кулиш умуман булмаган. Чунки :
бировнинг устидан кулма зинхор ,
сенинг хам устингдан кулувчилар борлигини хаммамиз хам яхши биламиз. :huh:
Бу мавзунинг бошкаларга ёкмагани ,уларга айрим фактлар тегиб кетган ухшиди,манимча.
Алининг корини Валидан олиш шарт амас.

Отредактировано Стрелок (11-11-2011 10:34:39)

+1

55

Abyss написал(а):

"No War - Make Love"

Дунёни гузаллик куткариб колади ухшиди .  :love:

0

56

Стрелок написал(а):

Тугри , сал "ижодий " ёндашиш булди , лекин улар хам одам, уйланишга хакки бор. Улар атрофида шундин гаплар булиб турибди, шунинг учун уларнинг "реал" ини озгина булса хам курсатмокчи адим.

Хеч ким улани хакки йук дамади ... Манам донишларим бо вён тараплада, ула донишданам якин аслини оганда.
Лекин уйланжакда расмни ощщщщммм дахшатиннан юварган, буннин утиришламас, гурган кизла телефон атишини кутиб утирган, качон атадакан даб.

0

57

Abyss написал(а):

Лекин уйланжакда расмни ощщщщммм дахшатиннан юварган, буннин утиришламас, гурган кизла телефон атишини кутиб утирган, качон атадакан даб.

тушундим,тушундим,тушундим.  :)  :)  :)  кани ахир топиб билмадим-ку хоропи шу вохти, нишатин .

0

58

Туяга ёнток гарак булса буйнини чузади, болага ..... гарак булса йеглиди  ^^ (с) Узбек халк маколи
Саннан харакат, Худодан баракат. (с) Хоразм халк маколи
Везет тому, кто везет (с) В.В.П.
Надейся на удачу, да и сам не плошай. (с) нинаю чье это. условно Рэпер Сява

Одним словом - его проблемы! Стараться нужно!

Стрелок написал(а):

нишатин

журала орокни гутариб тостда "хеч качон нишатин дамали" даб айтганинда шуни назарда тутган акандон  :D :D :D

+3

59

Abyss написал(а):

журала орокни гутариб тостда "хеч качон нишатин дамали" даб айтганинда шуни назарда тутган акандон

:rofl:  :rofl:  :rofl: инди билдим ейиш керак  :rofl:  :rofl:  :rofl:
1 + бор  :rofl:

0

60

Стрелок написал(а):

Тендан чикиб гаплашавар М-Г ,куркасанми-ё ?

Алишер жура агар ишонмасанг манга телефон кил, мани номеримни биласанку.

0


Вы здесь » ФОРУМ О ХОРЕЗМЕ » Для девушек » УЙЛАНИШГА КИЗ КИДИРЯПМИЗ


создать форум